ТЕРАПЕВТИЧНА СТОМАТОЛОГІЯ

Гігієна ротової порожнини. Дуже важливою складовою частиною лікувально-профілактичних заходів є професійна гігієна.Основною метою гігієни порожнини рота є видалення зубного каменю і нальоту. На жаль, особиста гігієна не завжди дозволяє добитися якісного очищення порожнини рота. Пацієнт повинен розуміти, що виконання професійної гігієни порожнини рота є невід’ємною частиною цілого комплексу процедур по догляду за здоров’ям, а також дозволяє попередити стоматологічні захворювання.

Видалення зубних відкладень в нашій стоматологічній клініці виконується за допомогою цілого арсеналу препаратів і устаткування, основними з яких є ультразвуковий скалер і содострумний апарат, який чистить поверхню зуба найдрібнішими частками із спеціальної соди, що дозволяє не лише очистити самі важкодоступні ділянки, але і гладко відполірувати поверхню зуба після видалення каменів.

При належній гігієні зубів і порожнини рота, зуби залишаються здоровими впродовж усього життя.

Лікування:

При карієсі лікування зубів полягає у видаленні уражених тканин і заповненні їх за допомогою пломб. Сучасні пломбувальні матеріали дозволяють надійно і якісно відновити навіть дуже серйозно зруйновані зуби і підібрати необхідний відтінок, невідмінний від кольору власних зубів. На сьогоднішній день в арсеналі нашої клініки є цілий ряд пломбувальних матеріалів, що відрізняються високою міцністю, безпекою і естетичними властивостями. Ми гарантуємо Вам професійний підхід і якісне лікування!