Дентальна імплантація

Дентальна імплантація – це технологія відтворення втрачених зубів за допомогою штучних коренів – імплантатів. Імплантати інтегрують у власну щелепну кістку пацієнта, і там використовують в якості опори для подальшого протезування.

Головна перевага такого втручання – майже повне відтворення природної будови зуба. Дентальна імплантація є ефективна і досить безпечна, як для хірургічного втручання, операція, яка дозволяє реабілітувати пацієнтів в багатьох особливо складних випадках, таких, як наприклад, повна відсутність зубів на нижній щелепі.

Власно імплантат складається з двох частин: внутрьокісткової, у вигляді титанового «шурупа» і зовнішньої, так званий абатмент, на який потім одягається штучна коронка.

Найбільш розповсюджена двоетапна техніка дентальної імплантації. Спочатку операція по встановленню імплантата потім пауза від 3 до 6 місяців для його остеоінтеграції і далі безпосередньо протезування. Слід зазначити, що дентальна імплантація все ж, порівнянно з традиційними методами протезування, є більш складною і застосовувати її потрібно після ретельного обстеження лікарем стоматологом.